Lifemed Tıp Merkezi

Akupunkturla Zayıflama Tedavisi


Akupunkturla Zayıflama Tedavisi


Obezite  ile başvuran hastalarda,öncelikle,  modern tıbbın  bizlere sağladığı  analiz yöntemleri  ile

Obezite  ile başvuran hastalarda,öncelikle,  modern tıbbın  bizlere sağladığı  analiz yöntemleri  ile problemin ana kaynağının tesbiti yapılarak,  akupunkturla zayıflamaya  uygunluk belirlenir.

Hastalar, her aşamada kontrolü ve bilgilendirilmesi yapılarak,  akupunkturla birlikte,Ozonterapi veFitoterapitedavileride  tercih edilebilen,  kişisel zayıflama programlarına alınır.

Takibiniz her hafta,doktorunuz  tarafından,  bizzat yapılacaktır.

Tamamlanan tedavi programları sonrasında, altı ay boyunca ayda bir kez olmak üzere koruma tedavisi yapılmaktadır.

Akupunkturun Zayıflamadaki  Etkileri:

--İştah Üzerine Etkisi:  Akupunktur,  her türlü iştah bozukluğunu başarı ile düzeltir ve normale getirir. İştah probleminiz kalmaz ve  diyetinizi, kolayca ,acıkmadan, uygulayabilirsiniz.

--Metabolizma Üzerine Etkileri:Akupunktur,metabolizmayı  hızlandırır.Sadece diyetle  kilo vermeye kıyasla, daha çabuk kilo verilir.

—Mide Şikayetlerine Etkileri: Akupunktur,diyet esnasında görülebilen yanma,kazınma,ekşime problemlerini giderir.Diyete uyumu artırır.

—Halsizlik Üzerine Etkileri: Akupunktur,diyet yaparken halsiz kalmanızın önüne geçer ve kan şekerinin  dengelenmesine  yardımcı olur.Sosyal hayattan kopmadan   kilo verebilirsiniz.

—Stres Üzerine Etkileri: Akupunktur,stresi engeller  ve sizi sakinleştirir.Çünkü stres vücutta Kortizon salgısına neden olur.Kortizon ise ödeme sebep olur ve yağ yapımını  arttırır.Stres ve kortizondan uzak kilo vermenin tek yolu AKUPUNKTURdur.

09 Mayıs 2014 Cuma - 13:58