Lifemed Tıp Merkezi
Sizi Arayalım

Estetik Kliniği / Dermatoloji


Özel Lifemed Tıp Merkezi Estetik ve Dermatoloji Kliniği kozmetik ve medikal uygulamalarla dermatolojik hastalıklara yönelik alanlarda hizmet vermektedir. Hijyen standartlarına uygun kliniğimizde, uzman kadromuzun bu alandaki tecrübesi ve son teknolojiye sahip cihazlarımızla gerçekleştirilen tüm işlemler sağlığınıza ve kişisel bakımınıza değer kazandırmaktadır.

Kliniğimizde; lazer epilasyon, kalıcı makyaj, mezoterapi, kılcal damar tedavisi, (Nd; Yağ Lazer) Velasmooth, (Bölgesel İncelme) Dermapen, PRP, dolgu, plazma enerjisi, kimyasal peeling, cilt bakımı, saç dolgusu, Hi-Fu, (Doublo Fokus Ultrason) Botulinum Toksin gibi kozmetik uygulamalar yapılmaktadır. Kriyoterapi (Buz Tedavisi) ve Elektrokoterizasyon (Et Beni, Siğil Tedavisi) gerçekleştirilen medikal uygulamalar arasında yer almaktadır.

Cilt yüzeyinde ve deride oluşan hastalıkların (egzema, ürtiker, akne, vitiligo, mantar, tırnak hastalıkları, melazma, saç hastalıkları, sedef hastalığı vb.) teşhis ve tedavisi de polikliniğimizin verdiği hizmetler kapsamında yer almaktadır.

 


 


Estetik Kliniği / Dermatoloji Bölümündeki Doktorlarımız