Lifemed Tıp Merkezi
Sizi Arayalım

Quantificare Cilt Analizi


Cildiniz, yaşınızın kendine özgü tüm detaylarını sizlere sunan bir aynadır. Zamanla eski canlılığını yitiren bu aynanın neye ihtiyacı olduğunu bilmek ister misiniz? Üstelik tek bir cihazla?


Quantificare life viz mini cilt analiz aracı, cilt yapınızı analiz ederek yaş aralığınızdaki kişilerle kıyaslama yapabilmenizi mümkün kılıyor. Cilt yüzeyinizdeki kırışıklıklar, cildinizin yağ oranı, kahverengi veya kırmızı noktalar, gözeneklerinizin genişliği gibi pek çok kritik nokta üzerinden ihtiyacınız olanı sizlere sunan cihaz, elde edilen sonuçlara göre “size özel” bir tedavi yöntemi oluşturulmasına da olanak tanıyor.

Tamamı objektif sonuçlarla bir cilt analiz cihazı olmanın ötesinde, 2D ve 3D görüntüleme teknolojisi sayesinde gözeneklerinizin çaplarının düzelmesini, kırışıklık derinliğinizin gözlemlenmesini ve cilt altınızın incelenmesini kolay hale getiren Quantificare life viz mini ile işlem sonrası nasıl görüneceğinizi görebilmektesiniz. Görsel ve matematiksel olarak cihazın sahip olduğu yenilikler ile yapılan özel analiz sayesinde cilt altınızın sahip olduğu dolgunluk oranının gerçekçi sonuçlarla incelenmesi de kolaylaşmaktadır.

Detaylı bilgi için "Estetik ve Dermatoloji" kliniğimizden randevu alabilirsiniz!

İletişim; 0850 222 54 33