Lifemed Tıp Merkezi
Sizi Arayalım

Ozon Tedavisi Kimlere Yapılır?


Ozon Tedavisi Kimlere Yapılır?


Ozon tedavisi birçok patolojik durumu iyileştirir veya tamamen düzeltme üzerine bir tedavi yöntemidir. Bu

Ozon tedavisi birçok patolojik durumu iyileştirir veya tamamen düzeltme üzerine bir tedavi yöntemidir. Bu olumlu sonuçlar elbetteki bir seri tıbbi araştırma ve tıbbi yayın ile kanıtlanmış olmakla birlikte kaide olarak hastalıkların tedavisinde ozon diğer tedavilere alternatif olarak ek tedavi olarak uygulanır ve tamamlayıcı tedavi grubuna girer.

Ozon tedavisi, hastalıklara karşı savaşarak direnç veren bir tedavi yöntemdir. Bu yöntem ile hasta olan bölümlere oksijen gidişi artırılarak dolaşımın düzelmesi sağlar.
Medikal Ozon dediğimiz tedavi hücresel ve metabolik seviyedeki etkilerinden dolayı, ozon terapi ; uyku düzensizliği,kronik yorgunluk,depresyon, cinsel istekte azalma, dikkat ve konsantrasyon azalması ve yoğun stres ve baskıya bağlı şikayeti olan insanlara ozon tedavisi uygulanabilir.
Ayrıca ozon tedavisi allerjik hastalıklar,romatizmal hastalıklar, kanser ve kemoterapi uygulamaları ile birlikte, karaciğer ve cilt hastalıkları, kozmetik sorunlar, yaşlanma ve yaşa bağlı görme bozuklukları, diabet, tansiyon ve hiperkolesterolemi tedavilerine ek olarak, ülserler, yanıklar ve cinsel fonksiyon bozuklarına kadar çok geniş bir alanda uygulanabilir.

Ozon tedavisinde  de  sağlıktaki tüm diğer tedavi yöntemlerinde olduğu gibi hiçbir zaman%100 garanti vaad edilmemekte. Tedavi başarısı uygulanan duruma, hastalığın ve hastanın genel sağlık seyrine bağlı olmakla beraber ozon tedavisi ile hastanın genel durumunda iyileşme ve ağrılarında belirli seviyede azalma mutlaka görülmektedir.


Detaylı bilgi için randevu alabilir veya 0850 222 54 33 çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.İçeriğimiz daha önce 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
10 Temmuz 2014 Perşembe - 13:42