Kadıköy Lifemed Tıp Merkezi
ONLINE GÖRÜŞME
Whatsapp

Saç Dolgusu


Saçlar belirli nedenlere bağlı olarak zamanla dökülebilmektedirler.

Saçlar döküldükten sonra uygulanan yöntemler dışında geliştirilen ve saçların dökülmesini önleyerek canlılıklarını arttıran veya daha güçlü olmasını sağlayan yöntemlere ek olarak ayrıca geliştirilen seyrek saçları daha dolgun ve canlı gösteren aynı zamanda da besleyen yöntemler artık Türkiye’de de uygulanabilmektedir. Saçların daha canlı, dolgun ve sık görülmesini sağlayan ve saç ekimi dışında farklı uygulamalar gerçekleştirilerek uygulanan yöntemlerden birisi de saç dolgusu yöntemidir.

Saç Dolgusu

Saç dolgusu uygulaması Koreli bir firma tarafından geliştirildi. Birkaç bileşenden oluşan etkili karışımı sayesinde saç köklerindeki saç hücrelerini beslemekte ve çoğalmalarını sağlamaktadır. Bu karışımın enjeksiyon yardımı ile saç derisinin altına enjekte edilmesi ile kullanılması ile saçların daha dolgun olması sağlanmaktadır. Kalınlaşan ve daha dolgun bir hale gelen saçlar canlı ve sıkı bir görünüme bu yöntemle ulaşmaktadırlar.

4 seans olarak yapılması gereken bu uygulamanın her seansında yapılan iğnelerle deri altına enjekte edilen karışım toplamda 15 gün boyunca enjekte edildiği bölgede kalmaktadır. Kadınlarda da uygulanabilen bu yöntem sayesinde canlı ve parlak saçlara sahip olmak isteyen kadınlar da amaçlarına ulaşmış olacaklar.

Bilgilendirme amaçlıdır.

Sayfa Sonu

Daha fazla sayfa yok

Sonraki Sayfa