Lifemed Tıp Merkezi
Sizi Arayalım

İleri Görüntüleme ve Tanı


Lifemed Tıp Merkezi İleri Görüntüleme ve Tanı Ünitesi

Tanı ve tedavi teknolojisinde ulaştığımız nokta yalnızca ülkemizde değil, dünya çapında da önem taşımaktadır. Türkiye'de ilk defa kullanılan cihazlar ve uzman ekibimizle en ileri tanı tekniklerini hizmetinize sunmaktayız. Başta kanser ve kanser hastalıklarının erken teşhis ve takibinde, yüksek hassasiyetle kitlenin iyi ya da kötü huylu olduğunu belirleme, kanser nüks ve metastazları saptama ve tedavi planlama (evrelendirme, radyoterapi planlama, biyopsi yeri seçimi) alanında geliştirdiğimiz tetkik cihazları olmak üzere, hastanın kısa sürede düşük radyasyon miktarı, net görüntü, minimum ağrı ve konfor ile kısa sürede sonuç elde edebilmesini olanaklı hale getirmekteyiz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için randevu alabilir veya 0850 222 54 33 çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
 

Tüm kalp hastalıklarının tanı ve tıbbi tedavisi amacına yönelik geliştirilmiş cihazlarımızla ileri laboratuvar yöntemlerinin sağladığı destek sayesinde tedavinin kısa zamanda başlayabilmesi adına siz hastalarımıza doğrudan hizmet sunmaktayız.

Laboratuvarımızda İmmünoloji, Mikrobiyoloji, Hematoloji, Patoloji, Seroloji, Genetik Testler ve Biyokimya alanlarında referans aralıkları bazında değerlendirmeler yapılmaktadır. Hastadan örnek alımı ve test işlemleri esnasında disposable (tek kullanımlık) malzeme kullanılması ve tüm tıbbi atıkların yönetmeliklere uygun şekilde atılması sonucunda; hasta, personel ve tüm çevre sağlığını korumaya yönelik tedbirler merkezimiz tarafından alınmaktadır.

Mide hastalıklarının tanı ve tedavisine yönelik Endoskopi Tanı Laboratuvarımızda gerekli biyopsi ve patolojik işlem incelemeleri yapılmakta, her türlü lezyon net bir şekilde tespit edilmektedir.

Astım ve alerji laboratuvarında solunum fonksiyon testleri ve alerji deri testleri ile hastalarımızın solunum yollarında meydana rahatsızlıkları tanısı saptanmakta, cilt - deri yapısını etkileyen allerjenlerin incelenmesi mümkün hale gelmektedir.

Nöroloji tanı laboratuvarımızda yapılan EEG ve EMG çekimleri, beynin fonksiyonel yapısı, sinirler üzerindeki iletim hızı, kas ve sinir hastalıklarının teşhisi, klinik bulguların saptanmasını adına kesin sonuçlar vermektedir.


İleri Görüntüleme ve Tanı İle İlgili Yazılar