Kadıköy Lifemed Tıp Merkezi
Sizi Arayalım

İleri Görüntüleme ve Tanı


Lifemed Tıp Merkezi İleri Görüntüleme ve Tanı Ünitesi

Tanı ve tedavi teknolojisinde ulaştığımız nokta yalnızca ülkemizde değil, dünya çapında da önem taşımaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için randevu alabilir veya 444 54 33 çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
 

Bilgilendirme amaçlıdır.

Tüm kalp hastalıklarının tanı ve tıbbi tedavisi amacına yönelik siz hastalarımıza doğrudan hizmet sunmaktayız.

Laboratuvarımızda İmmünoloji, Mikrobiyoloji, Hematoloji, Patoloji, Seroloji, Genetik Testler ve Biyokimya alanlarında referans aralıkları bazında değerlendirmeler yapılmaktadır. Hastadan örnek alımı ve test işlemleri esnasında disposable (tek kullanımlık) malzeme kullanılması ve tüm tıbbi atıkların yönetmeliklere uygun şekilde atılması sonucunda; hasta, personel ve tüm çevre sağlığını korumaya yönelik tedbirler merkezimiz tarafından alınmaktadır.

Mide hastalıklarının tanı ve tedavisine yönelik Endoskopi Tanı Laboratuvarımızda gerekli biyopsi ve patolojik işlem incelemeleri yapılmakta, her türlü lezyon net bir şekilde tespit edilmektedir.

Astım ve alerji laboratuvarında solunum fonksiyon testleri ve alerji deri testleri ile hastalarımızın solunum yollarında meydana rahatsızlıkları tanısı saptanmakta, cilt - deri yapısını etkileyen allerjenlerin incelenmesi mümkün hale gelmektedir.

Nöroloji tanı laboratuvarımızda yapılan EEG ve EMG çekimleri, beynin fonksiyonel yapısı, sinirler üzerindeki iletim hızı, kas ve sinir hastalıklarının teşhisi, klinik bulguların saptanmasını adına sonuçlar vermektedir.


İleri Görüntüleme ve Tanı İle İlgili Yazılar