Kadıköy Lifemed Tıp Merkezi
ONLINE GÖRÜŞME
Whatsapp

Varis Tedavisi


Varis, günümüzde birçok kişinin karşılaştığı ve ciddi rahatsızlıklara yol açabilen bir durumdur. Varisler kişinin günlük hayatını olumsuz yönde etkileyebilir. Buna rağmen ihmal edilen bir durumdur. Varisin birçok tedavi yöntemi vardır. Bunların arasında ameliyatsız çözümler de mevcuttur.  

Kadıköy Bağdat Caddesi Lifemed Tıp Merkezi’nde, Prof. Dr. Mutlu Cihangiroğlu varis tedavisi için hastalarımıza güvenilir ve etkili  tedavi yöntemleri sunmaktadır.

Detaylı bilgi ve hızlı Varis Tedavisi randevusu için;  

444 54 33 çağrı merkezimiz ya da

Whatsapp hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 

Varis Neden Olur?
Varis, genellikle yüzeyel toplardamarlardaki kapakçıkların bozulması sonucu ortaya çıkar. Bu durum, kanın ayak parmaklarına doğru geri kaçmasına ve toplardamarlarda birikmesine ve genişlemesine neden olur. 

Varis Tedavisinde Modern ve Etkili Tedavi Yöntemleri
Lifemed Tıp Merkezi'nde, varis tedavisinde son teknoloji ekipmanlar ve gelişmiş yöntemler kullanıyoruz. Renkli Doppler ultrasonografi ile detaylı toplardamar haritalandırılması yapılır. Bir çok hastada Doppler yeterli olmaktadır. Gereğinde venografi, MR venografi, BT venografi gibi diğer görüntüleme tekniklerinden de yararlanarak, hastalarımızın durumunu detaylı bir şekilde değerlendirip en uygun tedavi yöntemini uyguluyoruz.

Bireysel Tedavi Planları
Her hasta bizim için özeldir ve tedavi planlarımız da buna göre şekillenir. Lifemed Tıp Merkezi'nde, Prof. Dr. Mutlu Cihangiroğlu her hasta için bireysel olarak tasarlanmış tedavi planları oluşturarak, en etkili sonuçları elde etmeyi hedeflemektedir.

Lifemed Tıp Merkezi Varis Tedavi Yöntemleri

  • Endovenöz Termal (radyofrekans, lazer) Ablasyon
  • Termal olmayan Yapıştırıcı ve Mekanokimyasal Teknikler
  • Büyük Boy Varislere Flebektomi
  • Köpük Skleroterapi
  • Kılcal varislere kozmetik skleroterapi

Uzman ve Deneyimli Kadro
Prof. Dr. Mutlu Cihangiroğlu’nun varis tedavisinde 20 yıllık bir tecrübesi bulunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı deneyimleri bulunmaktadır. 

Konforlu ve Güvenli Ortam
Hastalarımızın konforu ve güvenliği, Lifemed Tıp Merkezi'nin önceliklerindendir. Modern tesislerimizde, hastalarımızın rahatı ve memnuniyeti için gerekli tüm önlemleri alıyoruz. Varis Merkezimizde günübirlik, yatış ve genel anestezi gerektirmeden ve skar oluşturmadan varis tedavisi güvenli şekilde uygulanmaktadır.

Lifemed Tıp Merkezi'nde Varis Tedavisi
Varis tedavisi için güvenilir ve etkili bir adres arıyorsanız, Lifemed Tıp Merkezi sizin için doğru tercih olabilir. Uzman ekibimiz, modern ekipmanlarımız ve hasta odaklı yaklaşımımızla, varis sorununuzu güvenle ve etkili bir şekilde çözebiliriz.
Siz de Lifemed Tıp Merkezi'nde varis tedavisi hakkında daha fazla bilgi almak ve randevu oluşturmak için bize ulaşabilirsiniz. Sağlıklı ve mutlu bir yaşam için Lifemed Tıp Merkezi her zaman yanınızda!

Bilgilendirme amaçlıdır.

Sayfa Sonu

Daha fazla sayfa yok

Sonraki Sayfa