Kadıköy Lifemed Tıp Merkezi
Sizi Arayalım
ONLINE GÖRÜŞME
Whatsapp

Cynosure Elite Plus Lazer Epilasyon


Günümüzde epilasyon işlemi amacıyla kullanılan lazerler içerisinden 755nm dalga boyuna sahip Alexandrite lazerler altın standart olarak kabul edilmektedir. Bunun yanında epilasyon işlemi sırasında lazer seçimi kişinin cilt tipine, kıllarının özelliğine ve bölgeye göre değişmektedir. Diod lazerler ve nd-yag lazerler aktif olarak epilasyonda kullanılan ve etkin bir epilasyon için bulunması şart olan diğer cihazlardır.

Cynosure Elite Plus Nedir?

Kliniğimizde bulunan Cynosure Elite+, Soprano Ice cihazları ile tüm cilt tiplerindeki hastalarımızın tüm bölgelerinde etkin bir şekilde epilasyon işlemini sağlayabilmekteyiz.

Cynosure elite+ , sektörde öncül bir markakanın ürünü olup , gelişmiş teknolojisi sayesinde Alexandrite ve Nd:YAG dalga boylarının bir arada bulunmasının avantajıyla tüm cilt ve kıl tiplerinin epilasyonuna olanak tanır.

Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Göz kapağı, göz çukuru ve göze çok yakın alanlar dışında tüm vücut bölgelerinde uygulanabilir.

Cynosure Elite Plus Lazer Epilasyon

Her Cilt Tipine Uygulanabilir Mi?

Tüm cilt tiplerinde (bronz ten dahil)  14 yaşından büyük herkese uygulanabilir. Epilasyon haricinde yaşlılıkla oluşan lekeler, güneş lekeleri ve çiller ve damarsal oluşumların tedavisinde de kullanılır.

Cihaz barındırdığı teknoloji sayesinde az seans sayılarıyla ve kısa seans süreleriyle elde edilmek istenen sonucu vermektedir.

Detaylı bilgi için randevu alabilir veya 444 54 33 çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz iletişim için; Sizi Arayalım

Bilgilendirme amaçlıdır.


Cynosure Elite Plus Lazer Epilasyon İle İlgili Yazılar