Kadıköy Lifemed Tıp Merkezi
Sizi Arayalım
ONLINE GÖRÜŞME
Whatsapp

Lazer Epilasyon Erkeklere De Uygulanabilir Mi?


İlgili Poliklinikler

Ağız ve Diş Cerrahisi

Erkekler de belirtmiş olduğumuz bu bölgeler için lazer epilasyon uygulamaları yaptırabilmektedir. Ayrıca yapılan uygulamalar kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de...

Lazer epilasyon kadınlara uygulanabildiği gibi erkeklerde var olan kıl ya da tüylerin de yok edilmesinde kullanılabilmektedir. Birçok kişi lazer epilasyon erkeklere de uygulanabilir mi? sorusuna yanıt aramakta ve klinikler tarafından yapılan uygulamalar bu soruya geniş kapsamlı bir şekilde cevap sunmaktadır.

Erkekler lazer epilasyon yaptırabilir mi?

Kadınlarda meydana gelen tüylenme sorunu birçok erkeğin de önemli sorunlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Erkeklerin özellikle göğüs bölümleri yoğun oranda kıllanan bölgelerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanında kulakların kenarları, sırt bölgeleri ve enseler yine aşırı derecede kıl ya da tüyün olduğu bölgeler arasında yer almaktadır. Erkekler de belirtmiş olduğumuz bu bölgeler için lazer epilasyon uygulamaları yaptırabilmektedir. Ayrıca yapılan uygulamalar kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de uygulanabilmektedir.

Diğer yandan kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de kılların tam olarak ortadan kaldırılabilmesi için birden fazla seans uygulaması ile yapılabilmektedir. Bu durum cilt tipi ve kıl yapısı ile doğrudan alakalı olduğu için seans sayıları farklılık gösterebilmekte ve bilinen seans sayılarına oranda daha uzun ya da kısa sürebilmektedir.


Detaylı bilgi için randevu alabilir veya 444 54 33 çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bilgilendirme amaçlıdır.
İçeriğimiz daha önce 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
24 Ekim 2013 Perşembe - 22:00